Menu Zamknij

MROZEK Medicare

MROZEK Medicare to kompleksowa innowacyjna opieka medyczna. Część usług medycznych będziemy świadczyć w oparciu o własne Prywatne Specjalistyczne Centrum Medyczne MROZEK Medical. Pozostałe usługi, których nie będziemy mogli zapewnić na miejscu, będziemy zapewniać w oparciu o budowaną sieć współpracujących z nami placówek partnerskich w Polsce i zagranicą.

Nie ukrywamy, że ceny konsultacji specjalistycznych i większości wykonywanych procedur medycznych są w systemie opieki MROZEK Medicare wyższe w porównaniu do części ośrodków medycznych oraz sieci placówek medycznych. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt bezkompromisowego skupienia się na jakości usług medycznych.

MROZEK Medicare inwestuje w doświadczonych lekarzy, lekarzy z długoletnim stażem pracy, ale także w młodych medyków o wysokiej wiedzy merytorycznej, co weryfikowane jest już w procesie rekrutacyjnym. Współpracujemy z wyłącznie ze sprawdzonymi ośrodkami medycznymi zarówno w Polsce jak i zagranicą. MROZEK Medicare inwestuje w szkolenia personelu oraz w nowoczesny sprzęt i rozwiązania technologiczne.

Serdecznie zapraszamy i służymy pomocą!

+48 790 787 027

Informacja i zgłoszenia

+48 ...

HOT LINE