Menu Zamknij

Pakiety medyczne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów, stworzyliśmy kilka pakietów medycznych, pozwalających elastycznie wybrać nasze usługi medyczne, zapewniając tym samym oszczędność czasu i kontrolę wydatków na opiekę medyczną.

Pakiet MEDICAL 8

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 8 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy. 

Cena pakietu: 800 zł 

 

Pakiet MEDICAL 17

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 17 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Cena pakietu: 1700 zł

 

Pakiet MEDICAL 26

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 26 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy. 

Cena pakietu: 2600 zł 

 

Pakiet MEDICAL 35

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 35 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Cena pakietu: 3500 zł

 

Pakiet MEDICAL 44

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 44 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy. 

Cena pakietu: 4400 zł 

 

Pakiet MEDICAL 53

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 53 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Cena pakietu: 5300 zł

 

Pakiet MEDICAL 71

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 71 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy. 

Cena pakietu: 7100 zł 

 

Pakiet MEDICAL 80

Pakiet pozwala na elastyczny wybór 80 dowolnych usług medycznych świadczonych na miejscu w naszym Centrum Medycznym i wykorzystania ich w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Cena pakietu: 8000 zł