Oferujemy prywatną, nowoczesną opiekę medyczną dla każdego !!!

Jesteśmy pierwszym na Dolnym Śląsku a być może i w Polsce Centrum Medycyny Ekstremalnej i Medycyny Podróży a także wiodącym Centrum Leczenia Otyłości.

W swojej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz Pacjent wracał do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

Skuteczna terapia to wiedza i kompetencje lekarza, ale przede wszystkim zaufanie, empatia i szczerość. Masz prawo do pełnej informacji, a decyzję o terapii podejmujesz, gdy rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Nasz zespół składa się z ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Chętnie bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, by zawsze być na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia oraz doskonalić naszą wiedzę.

 

Słuchamy naszych pacjentów i wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, by pomóc w każdym problemie zdrowotnym. Nie musisz cierpieć z powodu swojego stanu zdrowia, dolegliwości, które utrudniają Ci życie lub wstydzić się swojego ciała. Znajdziemy sposób, by jak najlepiej sobie z tym poradzić, pozbyć się kompleksów i dalej nieskrępowanie cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem. 

 

Przyjmiemy Cię zarówno z nagłym zachorowaniem czy po wypadku bądź kontuzji, jak i gdy borykasz się z chorobą przewlekłą oraz poprowadzimy w możliwie bezstresowy sposób przez proces diagnostyki i leczenia, dzięki naszemu doświadczeniu, pozytywnemu nastawieniu i życzliwości. 

 

Inwestujemy w doświadczonych lekarzy, lekarzy z długoletnim stażem pracy, ale także w młodych medyków o wysokiej wiedzy merytorycznej, co weryfikowane jest już w procesie rekrutacyjnym. Współpracujemy z wyłącznie ze sprawdzonymi ośrodkami medycznymi zarówno w Polsce jak i zagranicą.

 

Nasza kadra zadba o Twoje zdrowie i Twoich najbliższych. 

 

Przyjdź i przekonaj się sam!

 

Szanujemy Twoje wybory!