Menu Zamknij

MROZEK Medical

Prywatne Specjalistyczne Centrum Medyczne MROZEK MEDICAL jest nowoczesną placówką medyczną, która świadczy profesjonalne, specjalistyczne usługi medyczne. Oferujemy prywatną, nowoczesną opiekę medyczną dla każdego.

Jesteśmy pierwszym na Dolnym Śląsku a być może i w Polsce Centrum Medycyny Ekstremalnej i Medycyny Podróży a także wiodącym Centrum Leczenia Otyłości.
 

W swojej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz Pacjent wracał do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

Skuteczna terapia to wiedza i kompetencje lekarza, ale przede wszystkim zaufanie, empatia i szczerość. Masz prawo do pełnej informacji, a decyzję o terapii podejmujesz, gdy rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Szanujemy Twoje wybory!

 

MROZEK Medicare

MROZEK Medicare to kompleksowa innowacyjna opieka medyczna. Część usług medycznych będziemy świadczyć w oparciu o własne Prywatne Specjalistyczne Centrum Medyczne MROZEK Medical. Pozostałe usługi, których nie będziemy mogli zapewnić na miejscu, będziemy zapewniać w oparciu o budowaną sieć współpracujących z nami placówek partnerskich w Polsce i zagranicą.

Nie ukrywamy, że ceny konsultacji specjalistycznych i większości wykonywanych procedur medycznych są w systemie opieki MROZEK Medicare wyższe w porównaniu do części ośrodków medycznych oraz sieci placówek medycznych. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt bezkompromisowego skupienia się na jakości usług medycznych.

MROZEK Medicare inwestuje w doświadczonych lekarzy, lekarzy z długoletnim stażem pracy, ale także w młodych medyków o wysokiej wiedzy merytorycznej, co weryfikowane jest już w procesie rekrutacyjnym. Współpracujemy z wyłącznie ze sprawdzonymi ośrodkami medycznymi zarówno w Polsce jak i zagranicą. MROZEK Medicare inwestuje w szkolenia personelu oraz w nowoczesny sprzęt i rozwiązania technologiczne.

Serdecznie zapraszamy i służymy pomocą!

MROZEK Foundation

Wyznaczona część naszego Centrum Medycznego MROZEK Medical przy współpracy z gabinetem OLYMPICMED Adrian Mrozek oraz powoływaną właśnie do tego celu Fundacją MROZEK Foundation, będzie świadczyć darmowe usługi medyczne dla osób bezdomnych, w bardzo trudnej sytuacji materialnej oraz wykluczonych z publicznego systemu opieki zdrowotnej z w/w przyczyn.

Mamy głęboką nadzieję, że w związku z tym uda nam się znacząco poprawić sytuację zdrowotną osób w kryzysie bezdomności oraz osób wykluczonych z publicznego systemu opieki zdrowotnej, a których zwyczajnie nie stać na kosztowne leczenie w systemie prywatnym.

Musimy pamiętać, że każdy z nas może kiedyś znaleźć się w sytuacji kryzysowej i nie możemy być obojętni na krzywdę ludzką. W dzisiejszych trudnych czasach ważne jest aby po pierwsze liczył się dla nas człowiek. Wierzymy, że dobro wraca !!!

Osoby lub instytucje, które podzielają nasze wartości chętnie zapraszamy do współpracy.