Menu Zamknij

MROZEK Medical

Prywatne Specjalistyczne Centrum Medyczne MROZEK MEDICAL jest nowoczesną placówką medyczną, która świadczy profesjonalne, specjalistyczne usługi medyczne w zakresie opieki:

  • ambulatoryjnej
  • diagnostycznej
  • rehabilitacyjnej 

Oferujemy prywatną, nowoczesną opiekę medyczną dla każdego.

Jesteśmy pierwszym na Dolnym Śląsku a być może i w Polsce Centrum Medycyny Ekstremalnej i Medycyny Podróży a także wiodącym Centrum Leczenia Otyłości.
 

W swojej pracy dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz Pacjent wracał do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.

Skuteczna terapia to wiedza i kompetencje lekarza, ale przede wszystkim zaufanie, empatia i szczerość. Masz prawo do pełnej informacji, a decyzję o terapii podejmujesz, gdy rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

Szanujemy Twoje wybory!

 

MROZEK Medicare

MROZEK Medicare to kompleksowa innowacyjna opieka medyczna. Część usług medycznych będziemy świadczyć w oparciu o własne Prywatne Specjalistyczne Centrum Medyczne MROZEK Medical. Pozostałe usługi, których nie będziemy mogli zapewnić na miejscu, będziemy zapewniać w oparciu o budowaną sieć współpracujących z nami placówek partnerskich w Polsce i zagranicą.

Nie ukrywamy, że ceny konsultacji specjalistycznych i większości wykonywanych procedur medycznych są w systemie opieki MROZEK Medicare wyższe w porównaniu do części ośrodków medycznych oraz sieci placówek medycznych. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt bezkompromisowego skupienia się na jakości usług medycznych.

MROZEK Medicare inwestuje w doświadczonych lekarzy, lekarzy z długoletnim stażem pracy, ale także w młodych medyków o wysokiej wiedzy merytorycznej, co weryfikowane jest już w procesie rekrutacyjnym. Współpracujemy z wyłącznie ze sprawdzonymi ośrodkami medycznymi zarówno w Polsce jak i zagranicą. MROZEK Medicare inwestuje w szkolenia personelu oraz w nowoczesny sprzęt i rozwiązania technologiczne.

Serdecznie zapraszamy i służymy pomocą!

MROZEK Foundation

Wyznaczona część naszego Centrum Medycznego MROZEK Medical przy współpracy z gabinetem OLYMPICMED Adrian Mrozek oraz powoływaną właśnie do tego celu Fundacją MROZEK Foundation, będzie świadczyć darmowe usługi medyczne dla osób bezdomnych, w bardzo trudnej sytuacji materialnej oraz wykluczonych z publicznego systemu opieki zdrowotnej z w/w przyczyn.

Mamy głęboką nadzieję, że w związku z tym uda nam się znacząco poprawić sytuację zdrowotną osób w kryzysie bezdomności oraz osób wykluczonych z publicznego systemu opieki zdrowotnej, a których zwyczajnie nie stać na kosztowne leczenie w systemie prywatnym.

Musimy pamiętać, że każdy z nas może kiedyś znaleźć się w sytuacji kryzysowej i nie możemy być obojętni na krzywdę ludzką. W dzisiejszych trudnych czasach ważne jest aby po pierwsze liczył się dla nas człowiek. Wierzymy, że dobro wraca !!!

Osoby lub instytucje, które podzielają nasze wartości chętnie zapraszamy do współpracy.